2.Vivid Summer Hotel Ostaniec*** 22.06 – 29.06.2024

Obóz, na którym wszystkie zajęcia dydaktyczne oraz integracyjne prowadzą anglojęzyczni Native Speakerzy. Super zabawa mająca na celu przełamanie barier językowych oraz poznawanie kultury innych innych krajów. W ofercie również treningi tenisowe, park linowy, wycieczki rowerowe, wspinaczka skałkowa oraz wiele innych.

O NAS: 

Jesteśmy specjalistami od języka angielskiego.  Vivid School of English istnieje od 2006 r., nieustannie się rozwijamy i dbamy o najwyższą jakość nauczania. W 2015 r. zostaliśmy uznani najlepszą szkołą językową w Krakowie, w rankingu zumi.pl

Nasi nauczyciele oraz native speakerzy to wyłącznie osoby z przygotowaniem metodycznym oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

O OBOZIE: VIVID ENGLISH – obóz językowy z native speakerami.  Rozmawiaj tylko po angielsku!  Przełam się! Spędź niezapomniane wakacje w międzynarodowym otoczeniu!

Najfajniejszy kurs języka angielskiego z najlepszymi:

  • zajęcia z doświadczonymi nauczycielami oraz native speakerami z wielu krajów anglojęzycznych
  • angielski w sytuacjach codziennych
  • angielski w swobodnej atmosferze: dyskusje, debaty, zajęcia praktyczne, projekty tematyczne, warsztaty, gry i zabawy integracyjne, ciekawostki kulturowe.
  • małe grupy w trakcie zajęć dydaktycznych
  • możliwość zorganizowania zajęć: 1:1
  • zajęcia rekreacyjne: park linowy, tenis ziemny, karaoke konkursy i quizy …

Koszt skierowania: 2750 pln

Cena obejmuje dojazd wyżywienie oraz wszystkie atrakcje zaplanowane przez organizatora. Ilośc miejsc ograniczona!!!!!

%d bloggers like this: