Obóz tenisowo – survivalowy Muszyna

03.07. – 12.07.2022 , 30.07 – 08.09.2022

Pensjonat ALPINA SPORT, w pokojach 2, 3 i 4 – osobowych z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się basen oraz dziesięć kortów tenisowych: cztery z nawierzchnią sztuczna trawa, sześć ziemnych, ścianka tenisowa oraz 2 boiska do piłki nożnej (1-sztuczna trawa), boisko do siatkówki plażowej, tor quadowy, pole paintballowe, basen.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie.
Kadra obozowa: wykwalifikowani instruktorzy P.Z.T. oraz wychowawcy i instruktorzy – absolwenci AWF .

Program pobytu na obozie sportowym:

-Tenis – zajęcia tenisowe: 2,5 godziny dziennie dla każdego uczestnika w grupach 4-6 osobowych

-Rowery górskie- 2 razy w turnusie  po 1,5 godz.- poza walorami zdrowotnymi te zajęcia to prosty i doskonały sposób na integrację. Uczestnicy wycieczki pokonują górzysty teren, a przed nimi rozpościera się panorama miasta.

-Gry zespołowe – co drugi dzień po 1,5 godz. piłka nożna, siatkówka plażowa, koszykówka, unihokej

-Zajęcia linowe  – co drugi dzień po 1,5 godz.-  to zajęcia, które uczą młodych ludzi pokonywania trudności w sytuacjach niecodziennych i oswajają z przestrzenią. To min. budowa wieży, most tybetański, tyrolka, wspinanie po specjalnie przygotowanym drzewie, slackline, drabina sznurowa.

-Strzelanie: 2 razy w turnusie 1,5 godz.- zajęcia obejmują strzelanie z broni pneumatycznej na strzelnicy polowej (karabin i pistolet) do tarczy, do celów ruchomych oraz strzelanie z łuku.

Pierwsza pomoc – 2 razy w turnusie po 1,5 godz.- to podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy, złamania, krwotoki, reanimacja i udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadków, ćwiczenia na fantomie.

-Zajęcia przy muzyce:  co drugi dzień po 1,5 godz.-  mają na celu dobrą zabawę w rytmach muzyki, a przy okazji naukę prostych kroków tanecznych i poprawę podstawowych parametrów fizycznych. 

-Orienteering – co drugi dzień po 1,5 godz.-  wyprawa na skałki korytem rzeki, nauka czytania mapy, posługiwanie się kompasem i krótkofalówką, bieg na orientacje, podchody, mała wyprawa na ruiny zamku.

-Survival –  2 razy w turnusie po 1,5 godziny  jak przetrwać w trudnych warunkach. Budowanie szałasu, rozpalanie ogniska bez użycia zapałek, przeprawy rzeczne, filtrowanie wody, nauka wiązania węzłów i splotów, nauka czytania mapy

-Bacówka nad Wierchomlą – jeden raz w turnusie ok. 6 godzin. Piesza wycieczka do Bacówki nad Wierchomlą położonej na wysokości 887 m. n.p.m.- w trakcie wycieczki uczestnicy dowiadują się o gatunkach zwierząt i rośli chronionych na tym obszarze. To również doskonały sposób na sprawdzianie swojej kondycji fizycznej i zmierzenie się z własnymi słabościami, a to wszystko w otoczeniu dziewiczej przyrody. Wycieczka dla chętnych uczestników (wyprawa dla chętnych).


-Basen odkryty na terenie Ośrodka bez ograniczeń.
-Rafting na Dunajcu. Spływ pontonem pod opieką ratowników i 
instruktorów 
-Paintball/ quady: jeden raz w turnusie, dla uczestników powyżej 10 roku życia zajęcia z paintballa ok. 200 kulek na osobę, dla uczestników do 10 roku życia jazda na quadach 2 godz.;

-turnieje i zabawy rekreacyjne, quizy z nagrodami Turniej Miast (dyplomy, medale, puchary, statuetki, koszulki firmowe, pamiątkowe zdjęcia);
-dyskoteki, projekcje filmów, ognisko

Koszt : 2350 PLN. 

Cena obejmuje: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NW, wszystkie zajęcia oraz atrakcje zaplanowane przez organizatora
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

%d bloggers like this: