4.Obóz Tenis – Survival Muszyna 01.07 – 10.07.2024, 10.07 – 19.07.2024

Pensjonat ALPINA SPORT, w pokojach 2, 3 i 4 – osobowych z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się basen oraz dziesięć kortów tenisowych: cztery z nawierzchnią sztuczna trawa, sześć ziemnych, ścianka tenisowa oraz 2 boiska do piłki nożnej (1-sztuczna trawa), boisko do siatkówki plażowej, tor quadowy, pole paintballowe, basen.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie.
Kadra obozowa: wykwalifikowani instruktorzy P.Z.T. oraz wychowawcy i instruktorzy – absolwenci AWF .

Program pobytu na obozie sportowym:

-Tenis – zajęcia tenisowe: 2,5 godziny dziennie dla każdego uczestnika w grupach 4-6 osobowych

-Gry zespołowe – co drugi dzień po 1,5 godz. piłka nożna, siatkówka plażowa, koszykówka, unihokej

-Zajęcia linowe  – co drugi dzień po 1,5 godz.-  to zajęcia, które uczą młodych ludzi pokonywania trudności w sytuacjach niecodziennych i oswajają z przestrzenią. To min. budowa wieży, most tybetański, tyrolka, wspinanie po specjalnie przygotowanym drzewie, slackline, drabina sznurowa.

-Strzelanie: 2 razy w turnusie 1,5 godz.- zajęcia obejmują strzelanie z broni pneumatycznej na strzelnicy polowej (karabin i pistolet) do tarczy, do celów ruchomych oraz strzelanie z łuku.

Pierwsza pomoc – 2 razy w turnusie po 1,5 godz.- to podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy, złamania, krwotoki, reanimacja i udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadków, ćwiczenia na fantomie.

Spływ pontonem na trasie Muszyna – Żegiestów Łopata Polska – 2,5 godzin

Strefa basenowa – dopołudniowe lub po południowe wejście na basen (strefa basenowa aktualnie jest w budowie i będzie oddana Przed wakacjami)

Spa & Aromaterapia  – 2 x 1,5 h – Zajęcia z instruktorem w strefie SPA , sauna sucha, łaźnia parowa , tężnia solankowa , wanna z hydromsarzem, wanna z lodem , mini strefa relaksu.

ASG – 2X 1,5h  gra odzwierciedlająca prawdziwe pole walki w specjalnie przygotowanym terenie.
Zajęcia obejmują: ćwiczenia taktyczne, sygnały dowodzenia, treningi i walki  grup paramilitarnych przy użyciu replik broni typu AK47. 

-Bacówka nad Wierchomlą – jeden raz w turnusie ok. 6 godzin. Piesza wycieczka do Bacówki nad Wierchomlą położonej na wysokości 887 m. n.p.m.- w trakcie wycieczki uczestnicy dowiadują się o gatunkach zwierząt i rośli chronionych na tym obszarze. To również doskonały sposób na sprawdzianie swojej kondycji fizycznej i zmierzenie się z własnymi słabościami, a to wszystko w otoczeniu dziewiczej przyrody. Wycieczka dla chętnych uczestników (wyprawa dla chętnych).

-Paintball/ quady: jeden raz w turnusie, dla uczestników powyżej 10 roku życia zajęcia z paintballa ok. 200 kulek na osobę, dla uczestników do 10 roku życia jazda na quadach 2 godz.;

-turnieje i zabawy rekreacyjne, quizy z nagrodami Turniej Miast (dyplomy, medale, puchary, statuetki, koszulki firmowe, pamiątkowe zdjęcia);
-dyskoteki, projekcje filmów, ognisko

Koszt : 2890 PLN. 

Cena obejmuje: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NW, wszystkie zajęcia oraz atrakcje zaplanowane przez organizatora
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA